Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
17°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Детенце към майка си: - Мамо, татко се обеси на тавана!! Майката тръгва да тича към тавана. В тоя момент детенцето: - Не бе, ебавам се. В мазето виси.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Иванчо и Иванка отиват на купон и Иванчо казва на Иванка: - Днеска си много хубава... Иванка: - Не можe да сe кажe сащoтo за тебе... Иванчо: - Е значи си излъгала кат мен.
Разни
04.10.2017
3,246 прегледа
Следващ →
Още вицове
Програмистът има само два проблема: 1 и 0.
- Доцент Иванов, отново вашия телескоп е насочен към женското общежитие. Нима не ви е интересно да наблюдавате зараждането на нова галактика?
Един рибар отива на риболов и като пристига на избраното от него място виждарче си е забравил червеите и зада не се връща написал на една малка летвичка "червей".След няколко минути започнало много да му калве рибарят скочил и започнал да дърпа със всички сили дърпал и то дърпало като го издърпал видял една дъска на която пишело"шаран"
Фразата "ще ти кажа нещо под секрет", казана в трамвая - прекратява разговорите на всички пътници.
Отмина и тази година - година на радост и болка, година с усмивки и сълзи, година, като всяка година. Изпращаме старата вече... Посрещаме с трепет в сърцето, посрещаме с много надежди и тази Нова година.И нека да си пожелаем да бъдем живи и здрави, да носим обич в сърцето и злото нас да забрави. И нека да си пожелаем късмет да има за всеки, да бъде много щастлива, здрава и мирна, честита Нова година!