Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Реших да направя омлет, само че стана кафяв и вони направо, изгорих ли го? А жената ми се кара: - Глупак! Кой прави омлет с шоколадови яйца?!!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Мъж е при врачка: - Искам да узная бъдещето си. - Кажете ми ip адреса си...
Програмисти
03.10.2017
3,692 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Помогни ми да запомня, че когато денят е смотан и хората се опитват да ме прецакат, са ми необходими - 42 мускула за да се намръщя и само 4 за да изправя средния си пръст и да им кажа да го дуxат"
Китаец спира полицай на улицата и пита: - Хун мин бяо шън кока-кола? Полицаят го гледа известно време с недоумение и казва: - Две бутилки к`во?
Войник се обръща към командира: - Другарю командир, заповедта е изпълнена! - Но аз нищо не съм заповядвал! - А аз нищо не съм правил.
- Вече можете да ми викате Тройчо ! - Защо? - Защото изтървахме 3 дузпи...
Прибрал се един пияница в къщи и казал на жена си: - Жено, ше ммможеш ли да направиш челна стойка? Жената: –Какво те е прихванало пак, бе идиот? Мъжът: – Исккам да прави ме секс. Жената: –Какъв секс, бе, я се погледни. Вече не можеш и да го вдигаш. Мъжът: –Тточно за това, като немоем да го вдигам, ще го спускам.