Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Като те гледам, искам да съм Чингиз Хан, скъпа! - Защо? За да ме откраднеш? - Не! За да имам по-големи мустаци от твоите!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Надпис в училищен бюфет: "Забранено е пушенето на ученици!"
Бисери
03.10.2017
3,475 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на доклад на висшестоящ бил арестуван човек от залата. Той се оказал шпионин. - Как успяхте да разпознаете врага? - попитали шефа на разузнаването. - Ръководих се от указанието: “Врагът не спи!”
Майката дава на Иванчо сребърна лъжичка и му казва: - Ето ти, Иванчо, тази лъжичка, да си разбъркваш с нея чая, защото среброто убива микробите. - И какво?!? Искаш да пия чай от измрели микроби!?!
Можеш, ако мислиш че можеш!
Бащата пита Иванчо: -Защо ме викат, пак при директора? -Ми тате, заради една анкета. -И каква, беше тая анкета? -Ми, пишеше"Кой е най-страшният член на семейството? " -И ти, какво написа? -Дядовият!
На плажа жена моли непозната: - Бихте ли ми услужили с вашия надуваем дюшек. - Какво говорите това е мъжът ми!