Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Баба Илийца оставя на спокойствие бунтовника, да извърши естествените си нужди.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи, забравила съм да те предупредя, че мога да готвя само миш-маш и огретен. - И кое от двете си ми сервирала?
Семейни
03.10.2017
3,103 прегледа
Следващ →
Още вицове
Стани, стани вулкан Исландски! От сън дълбок се събуди! Срещу летища и паланки Ти лава, пепел изхвърли!
- Знаеш ли как най-добре да науча едно момиче да плува? - Много просто. Първо внимателно обхващаш талията й с лявата ръка, след това хващаш нейната лява ръка и здраво я държиш, после... - Глупак! Става дума за сестра ми! - Да беше казал така веднага! Просто я бутни в дълбокото!
Това, което ще направи децата ти успешни хора, е не това, което си направил за тях, а това, което си ги научил да правят за себе си. Ан Лендърс
Един човек излязъл на разходка и точно минавл през вратата, когато един глас в него се обадил: - Спри! Опасност! Човекът заковал на място и "прас", пред него се разбила саксия. Учудил се той и продължил. Като пресичал улица, вътрешния му глас пак казал: - Спри! Опасност! Човекът спрял и една кола профучала на сантиметри от него. Той казал: - Кой си ти, че два пъти вече ме спасяваш? - Аз съм твоя вътрешен глас. - Ами можеш ли да ми се покажеш ей тука, на ръката ми? И хоп-едно мъничко човече се появило на дланта на човека и казало: - Ето ме. Човекът го смазал бързо с палеца си и казал: - А къде беше като се жених, бе?
Един борец решил да се помайтапи с бабичка, която седяла на пейката. Отишъл при нея и казал: - Бабо, мина ли от тука една каруца с маймуни? - А, ти случайно да не си паднал от нея? - отговорила бабичката.