Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Старост - това е когато викаш жената под душа да ти изтърка гърба, за да ти изтърка гърба.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
-Честито! Чух, че си защитил докторска теза. Каква беше темата? -"Относно екстензията на захарозоамилозния гел". - Ей, много е завъртяно. Можеш ли да ми го обясниш по-простичко? - Абе с две думи: Как се разпъват локуми.
Професионални
03.10.2017
3,239 прегледа
Следващ →
Още вицове
На Чък Норис му писнало от шума покрай сватбата в Англия и застрелял Бин Ладен, за да отвлече световното внимание.
- Защо на всеки супер герой му трябва маска и костюм? - Защото иска да скрие пъпките на лицето и космите по краката!
- Защо все още не си се оженил? - Да не съм глупак да се оженя за такава глупачка, която ще се съгласи да се омъжи за мен?
Мъж се умилква на жена си: - Обичам те, любима моя! - Ако ти бях любима, нямаше да кръшкаш! - Аз затова казвам "любима", ако не кръшках щеше да си "единствена моя".
Някои в главата имат мисли, а блондинките мюсли.