Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако не забелязвате, че ви манипулират, значи сте в ръцете на професионалисти.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Защо с напредванвто на годините,на брюнетките започват да им просветляват косите? - За да си дойде всичко на мястото!
Блондинки
03.10.2017
3,289 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обажда се Волен Сидеров на шефа на телевизия "Скат" - Пуснете отново програмата, нищо не ни помогна спирането...
Отива заека в една баничарница и пита: - Имате ли 1000 банички? - Не. На другият ден пак идва: - Имате ли 1000 банички? - Не! Така и на следващия ден. Баничарят се замислил и решил да направи 1000 банички, щото решил, че заекът ще ги купува. Идва на четвъртия ден заека: - Имате ли 1000 банички? - Дааа, имаме! - Хммм, и кво ша ги праите толко много?
В една лудница,решили да изпробват лудите,дали са оздравели.Изпразнили басейна и казали -Плувайте сега! Лудите започнали да скачат един по един-един счупил ръка,друг си счупил крака,само един стоял и се пулел.Учудили се лекарите да не би да е оздравял и го попитали -Ти защо не скочи в басейна? -Ами защото не мога да плувайм!
На всеки, дето ме е питал: "За кого гласува?", съм отговорил: - Аз гласувах за Гоце!
По средата на презокеански пътнически полет от високоговорителя в самолета се чува женски металически глас: - Дами и господа погледнете на ляво, ще видите че лявото крило гори, а сега погледнете на дясно, ще видите парашутите на екипажа на самолета... Бордовият компютър ви пожелава приятно пътуване.