Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
-Какво е това? -Чин. -А защо е чин? Диалог в час по философия
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Съобщение по радиото: Днес в 17.00ч. на централните гробища катастрофира двуместен самолет. По сведения на полицията от мястото на катастастрофата са извадени над 300 трупа.
Черен хумор
03.10.2017
2,190 прегледа
Следващ →
Още вицове
4 - те правила за щастлив семеен живот: 1. Трябва да се намери жена, която хубаво да готви и чисти; 2. Трябва да се намери жена, която да печели много пари; 3. Трябва да се намери хубава жена, която да обожава секса; 4. Не трябва никога тези жени да се срещнат.
Питат Фидел Кастро: - Ще има ли президентски избори в Куба? - Ще има. - А след тях ще има ли нов президент? - Ако изберете мен - ще има. - А ако не? - Тогава ще остане старият президент.
Митничар проверява напращяла млада дама. Пъргавите му ръце стигнали до невероятните гърди на проверяваната. Той ги подхванал здраво, размесил ги и извъднъж дланите му застинали върху гърдите. Митничарят се вцепенил, очите му се оцъклили, а по врата му се стекла издайна капка пот. - Какво правиш, бе, простак! Веднага да си махнеш ръцете оттам! - развикала се жената. А митничарят с треперещ глас отвърнал: - Да ги махна, ама не смея! Натиснах две копчета и сега ме е страх нещо да не гръмне!
Красива дама влиза в заведение и се приближава към бара. Дава знак на бармана, който се отзовава мигновено С жестове тя му казва да приближи глава към нея. Гледайки го в очите и галейки го по главата тя пита: - Кажи готин, ти ли управляваш тоя бар? Барманът учуден отговаря: - Не, но ако мога да ви бъда от полза? Тя заравя пръсти в косата му, после в брадата му, гали го по бузата, прекарва ръка по устните му и казва: - Предай на човека, който управлява, че в тоалетната няма хартия.
Починало кучето на една набожна старица. Отишла тя при попа с молба да го опее. - Не може, госпожа, това е богохулство, как така куче... - Какво да правя, отче, да опитам ли в католическата църква? - Може, попитайте при тях, - подсмихнал се под мустак попа. Тръгнала бабата да излиза от църквата, но на вратата се спряла. - Отче, а в католическата църква 2 000 лева ще стигнат ли или да взема още? - Момент, госпожа... защо не казахте веднага, че кучето е било православно!