Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения. Бъртранд Ръсел
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
2100 година на брега на реката три крокодила. - Някога сме били зелени на цвят - си спомня първият. - И можехме да плуваме - добавя вторият. - Стига спомени! - казва третият. - Да летим да събираме мед!
Тъпизми
03.10.2017
2,572 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Толкова си хубава, защо не се омъжиш? - Искам да се омъжа по любов, но тъкмо се влюбя в някой и се оказва, че няма пари.
Иванчо се прибрал с червени бузи. -Пак ли те биха в училище?-ядосала се майка му. -Не,Стоян ме удари. -И ти не му го върна?! -Върнах му го,още преди 2дни.
Връща се неочаквано мъж от командировка, а жената в леглото с любовник. Мъжът отваря гардероба - и там любовник. Поглежда под леглото - и там, проверява на балкона - няма никой, и радостно възкликва: - Ха! 4:3!!
Кандидат за депутат е на среща с избиратели: "Уважаеми избиратели! Вас неизбежно ще ви еб@т. Ако ме изберете мен, обещавам ви, да е само с вазелин!"
Най-големият демотиватор - наръчник "Как да се справим с импотентността" с твърди корици.