Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
17°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
МИЕТ-Министерството на икономиката,енергетиката и туризма.А защо не вкарат науката между икономиката и енергетиката?Ще се получи много добре
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Жена ми ми взе всичко до стотинка и ме заряза! - Провървяло ти е! И на мен ми взе всичко, но не ме е зарязала.
Разни
03.10.2017
1,748 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как пълзи пияна змия? - Направо!
Много чиновници от различни нива са хора вярващи, които постят. По време на пост не взимат подкупи.
В кабинета на психиатъра: - От какво се оплаквате? - пита лекарят. - Постоянно ми се струва, че някой ме преследва! - И от кога е това чувство? - От както избягах от затвора.
Вкарват един в затвора, и адвокакът му казва: - След някой ден ще те измъкна, а дотогава запомни като те питат другите затворници за какво си да им кажеш, че си по член 114 алинея първа. Влязъл той, и веднага другите го питат за какво е, а той: - Член 114 алинея първа... Веднага се поотдръпнали от него, дали му най-доброто място, изпъляват му всички желания. След няколко дена, както му бил обещал адвоката го измъкнал. И попитал адвоката си: - А за какво е член 114? - "Изнасилване на едър рогат добитък със смъртен изход".
"От всяко положение има изход!" - казала Червената шапчица изпод опашката на вълка.