Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Флашка за 25 долара превръща айфона в дистанционно за телевизор" Евала най-накрая му намериха приложение на айфона - той и без това прилича на дистанционно.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- На кой първо се обадил Джордж Буш след като разбрал, че е спечелил изборите? - На Осама Бин Ладен да му благодари.
Политически
03.10.2017
3,415 прегледа
Следващ →
Още вицове
Той: - Здравей, животно! Тя: - МОЛЯ!? Той: - Още не съм решил, коте или зайче си. И реших да обобщя...
- Какво ще правиш на Св. Валентин? - Какъв ден се пада? - Петък. - Леща!
Отишъл зайо на сладкарница и поискал торта от моркови. Сладкарката му отговорила: - Нямаме торта от моркови. - Тогава ми дай лимонада. - казал Зайо. На следващия ден отново поискал торта от моркови, но пак нямало и той пак взел лимонада. Вечерта сладкарката казала на шефа си: - Шефе, Зайо всеки ден иска торта от моркови и ние все нямаме. Шефът поръчал торта от моркови и когато на следващия ден Зайо попитал за торта от моркови, сладкарката му отговорила усмихната: - Да, Зайо, имаме - а зайо отвърнал: - Че кой ще я яде?!?
- Как мислиш, цвета на косата влия ли на ума? - Мисля, че не....мисля, че умът влия на цвета на косата.
Нова диетична напитка- 60-процентна вода! Препоръчва се на хора с излишък на вода в организма. Пие се лесно, повишава апетита и доброто настроение. Състав: вода- 60%, консервант( етилов спирт)-40%!