Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
17°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Наглася се пред огледалото една дама и си мърмори: - Ох, по-скоро да се омъжвам, така ми омръзна да се глася красива...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един отива на доктор с оплакване , че има постоянна ерекция! Зачудил се докторът, това е невъзможнорчувал съм че не им става ама за постоянна ерекция! Като си свалил гащите докторо ахнал, каква ерекция той ти е толкова малък че неможе да увисне!
Разни
03.10.2017
2,125 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прибира се мъж в 6 сутринта. Жена му отваря вратата и казва: - Надявам се, че имаш добро оправдание за часа, в който се прибираш? Мъжа отговаря: - Закуска скъпа!
- Славчо, пиеш ли? - Ако това е въпрос то "не", а ако е предложение - да.
Студент пише писмо на Родителите си: "ИЗПРАТЕТЕ МИ ПАРИ! Здравейте Мамо и Татко!"
Чапаев се връща от поход и пита Петка: - Петка, имаше ли някакви инциденти в частта! - Ами застреляха картечарката Анка. - Амин, загинала е славно в битка. Други? - Ами застреляха и картечарката Машка. - Амин, загинала е славно в битка. Други? - Свърши цистерната със спирт, защото трябваше да пием за смъртта на Анка и Машка. - Петка, Петка, хиляди пъти съм ти казвал, когато ми докладваш, да степенуваш събитията по важност.
Телефона звъни. - Ало, споделете?