Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли, че Сергей Станишев спечели наградата "Златен пъпеш" с изобретението модерна държава без просвета и без наука виж ТУК ---------
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Какво ядат канибалите вегетарянци? Зеленчукопроизводители!!!!!!
Семейни
03.10.2017
3,097 прегледа
Следващ →
Още вицове
Министърът на земеделието има най-голямата ферма във Фейсбук.
- Мамо, дай ми сок! - Докато не си изядеш супата. няма да ти дам! - Но мамо, дай сок!! - Няма! - Мамо, не мога да си изпия ракията без разредител!!
Националният ни отбор по допинг беше хванат с щанги
- Какво означава поговорката „И вълкът сит и агнето цяло“ — Че вълците са изяли овчаря и кучето.
Един българин попитал свой приятел турчин: -Аркадаш, защо вие мъжете турци си бръснете главите? -Защото от предание знаем, че пътят за рая минава през непроходима гора. И, за да не ни се заплитат косите в гората и по-лесно да стигнем до рая, ние ги бръснем. Българинът се замислил, доволно потрил ръце и се засмял. -Отсега нататък аз не само че няма вече да се подстригвам, но няма и да се бръсна! -Но нима ти не искаш да отидеш в рая? - с почуда го попитал турчинът. -Искам, но за мене раят ще бъде в гората. -Как така? -Така. Та в този рай, за който ти ми говориш, няма да има ханъми. Те с техните дълги коси ще бъдат в гората!