Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
17°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Без да искам набрах 112 от мобилния вчера... ... запалих къщата, за да не изглеждам глупаво...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Съвестта ми е чиста... защото не я използвам.
Разни
03.10.2017
2,222 прегледа
Следващ →
Още вицове
Щяли да разстрелват поппевица, оперна певица и фолкпевица. Първо взели оперната, но тъкмо когато щели да я гръмнат, тя извикала: - Внимание, има наводнение! Всички избягали и тя се спасила. Взели поп певицата и тя извикала: - Внимание, изригва вулкан! - и тя се спасила. Дошъл ред на фолк звездата. За да се спаси тя извикала: - Внимание, огън! - те я разстреляли.
- Днес лекарят ми каза, че гърдите ми са като на двадесет годишна жена.-казва жена на мъжа си. - А каза ли нещо за петдесет годишният ти задник?-пита я мъжа й. - Не скъпи, не сме разговаряли за тебе.
Чък Норис може да излезе от цигански квартал жив и с парите в джоба си.
Мъж чете вестник. Жена му за да привлече внимание, ходи насам-натам. Мъжа - нула внимание. Отчаяна жената си слага един противогаз и отива при мъжа си: - Скъпи, не забелязваш ли нещо необичайно? Мъжът я поглежда: - Оскубала си си веждите.
Президентите на Америка,Русия и България се събрали на маса.От разгвор на разговор,от хвалби на хвалби президентите решили да проверат кой е наи-могъщ! Които ограби съседната банка наи-бързо, ще бъде признат за властелин! Буш с наи-елитните си американски обирджии обрал банката за 10 минути! Руснакат успял с помощ на сънародни джипчии да обере банакта за 5 минути! Влиза Първанов с пет циганета, а след две минути едното попитало: - Шефе, зe`aме и тапетите, нали?