Живели си някога кротко и непорочно Адам и Ева. Но веднъж хормоните го ударили Адама и той се примолил на Ева:
-Моля те страшно съм напращял, хайде да правим секс, ще го запазим в пълна тайна от Господ!
- Не не..това е грях! - бил отговора.
Но Адам продължил настойчиво да се моли...и понеже сърцето на Ева било добро, му пуснала.
Минало известно време и историята се повторила.
- Абсурд!- рекла Ева. Веднъж сгафих, но повече не!
И въпреки , че била непреклонна, Адам имал таланта да си иска и нейното добро сърце не издържало - направили го пак.
Минало още време и...Адам пак се примолил. Този път Ева го хванала за ръката и направо го завела при Господ.
- Господи направих два пъти грях! Опитвах се да издържа на молбите му, но накрая винаги капитулирам. Какво да правя от тук насетне? - рекла Ева.
- Хм...- почесал се по брадата Господ - то се е видяло, че от тук нататък все ще го правите и нищо не може да ви спре, но заповядвам: Само когато ТЯ поиска!
Съвременните учени доказаха, че водата се проявява като жива субстанция – възприема и запечатва всичко, което се случва в обкръжаващото я пространство. Тя не се подчинява на познатите ни физични закони. За разлика от всички други течности, при понижаване на температурата увеличава своята плътност, а при повишаване плътността й намалява. Има най-високо повърхностно понижение и е най-универсалният разтворител в природата. Създава огромно налягане и с лекота се изкачва по стволовете на огромни дървета, преодолявайки силата на земното притегляне. В семената, в момент на покълване, нейното налягане достига 400 атмосфери и семената с лекота могат да пробият дори асфалт.
За водата и нейните феноменални възможности разказва радиестезистът и изследовател на водата Иван Тодоров.
Коментари (0)
ВходВсе още няма коментари. Бъди първият!