Две верижни катастрофи с общо 12 автомобила на АМ „Тракия“

Две верижни катастрофи са станали на автомагистрала „Тракия“, съобщиха от МВР. Аутобанът е проходим, но са се образували задръствания.

Екипи на пожарната и полицията са обособили две ленти в посока Бургас. Колоната от автомобили до София е дълга 7 километра.

Първият инцидент е станал около 17:15 часа на 15-и километър в посока Бургас, ударили са се четири автомобила. На място са екипи на Пътна полиция и регулират движението. 
Втората катастрофа се е случила 20 минути по-късно между 6-и и 7-ми километър на магистралата. Блъснали са се осем автомобила.

На място са били изпратени екипи на Спешна помощ, Пътна полиция и пожарна. Има затруднение в движението. Трафикът се регулира от Пътна полиция.

Временно движението при км 7 на АМ „Тракия“ в посока Бургас се осъществява по активната лента поради ПТП в изпреварващата лента, съобщиха от АПИ.

И при двата инцидента няма сериозно пострадали.

Източник: бТВ

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.
Последни новини