Остава затворен пътят през „Кенана“ към Е-80

    Остава затворен пътят през местността „Кенана“, отвеждащ към републиканския път Е-80 (път I-8). Затворена е отсечката от кръстовището към Дома за стари хора до главния път Хасково – Пловдив. 

    Движението на автомобили беше ограничено от екип на „Общинска полиция“, който беше спрял напречно на пътя. Отделно има поставена предупредителна табела още в началото на пътя през „Кенана“, край кръстовището до ОУ „Любен Каравелов“. Причина за това е извършване на санитарна сеч по пътя край бившия ресторант „Дивото козле“, ханче „Клокотница“ и отбивката за язовир „Сивата вода“. 

    Дейностите по премахване на храсти и клони се извършват от служители на общинското предприятие „Екопрогрес“, като започнаха през уикенда и трябва да приключат днес. Водачите трябва да използват обходен маршрут.

    Източник: Haskovo.NET

    Видеа по темата

    Facebook коментари

    Коментари в сайта

    Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.
    Последни новини