Трето по ред равенство за "Родопа" при гостуването в Асеновград

“Родопа” (Смолян) спечели точка при гостуването си на “Асеновец 2005” (Асеновград), след като двубоя завърши при резултат 1:1. Срещата от Трета лига – Югоизточна група се игра в събота на Стадион “Шипка” в Асеновград.
За тима воден от старши треньора Данаил Бачков точен бе Денис Кехайов в 14-та минута, след асистенция на капитана Теодор Стефанов. За домакините голмайстор е Нерджиб Неджиб в 29-та минута от дузпа. И двата отбора имаха своите положения за да променят резултата през второто полувреме, но късметът не бе на тяхна страна. В края на мача имаше по една инфарктна ситуация и пред двете врати, като Любослав Петров изби топката от голлинията на “Родопа”, а футболист на “Асеновец 2005” открадна топката от линията на своята врата от Борислав Семетски, след много добър удар на Теодор Стефанов.
Риферската бригада в състав Любомир Александров, Стефан Георгиев, Кристиян Петров се представиха на ниво.
Източник: Smolyan.bgvesti.NET